Consilieri Locali

Comuna Aninoasa

Andrei Nicolae

Andrei Nicolae

Consilier Local Aninoasa

Jeculescu Georgiana

Jeculescu Georgiana

Consilier Local Aninoasa

Dorobanțu Cezar

Dorobanțu Cezar

Consilier Local Aninoasa

Oprea Ciprian

Oprea Ciprian

Consilier Local Aninoasa

Comuna Băleni

Dușcu Timotei

Dușcu Timotei

Consilier Local Băleni

    Mihai George Victor

    Mihai George Victor

    Consilier Local Băleni

    Stoica Darius Viorel

    Stoica Darius Viorel

    Consilier Local Băleni

      Marin Georgian

      Marin Georgian

      Consilier Local Băleni

      Olaru Tudor

      Olaru Tudor

      Consilier Local Băleni

      Comuna Bărbulețu

      Tănase Constantin

      Tănase Constantin

      Consilier Local Bărbulețu

      Comuna Bezdead

      Dobre Ioana Mariana

      Dobre Ioana Mariana

      Consilier Local Bezdead

      Mortoiu Maria Izabela

      Mortoiu Maria Izabela

      Consilier Local Bezdead

      Negrea Adrian

      Negrea Adrian

      Consilier Local Bezdead

      Porojan Roxana Elena

      Porojan Roxana Elena

      Consilier Local Bezdead

      Vlad Romulus

      Vlad Romulus

      Consilier Local Bezdead

      Iordănescu Mihai

      Iordănescu Mihai

      Consilier Local Bezdead

      Neagoie Petre

      Neagoie Petre

      Consilier Local Bezdead

      Pințoiu Viorel

      Pințoiu Viorel

      Consilier Local Bezdead

      Tatu Robert Marius

      Tatu Robert Marius

      Consilier Local Bezdead

      Comuna Bilciurești

      Damian Gheorghe

      Damian Gheorghe

      Consilier Local Bilciurești

      Ghiță Costel

      Ghiță Costel

      Consilier Local Bilciurești

      Enache Sandu

      Enache Sandu

      Consilier Local Bilciurești

      Țoțea Claudiu

      Țoțea Claudiu

      Consilier Local Bilciurești

      Comuna Braniștea

      Badea Dumitru

      Badea Dumitru

      Consilier Local Braniștea

      Dincă Marian

      Dincă Marian

      Consilier Local Braniștea

      Stan Gheorghe

      Stan Gheorghe

      Consilier Local Braniștea

      Badea Ștefan

      Badea Ștefan

      Consilier Local Braniștea

      Olteanu Adrian

      Olteanu Adrian

      Consilier Local Braniștea

      Comuna Brănești

      Coman Sorin

      Coman Sorin

      Consilier Local Brănești

      Dumitrescu Mihai

      Dumitrescu Mihai

      Consilier Local Brănești

      Ion Luminița

      Ion Luminița

      Consilier Local Brănești

      Dumitru Florina

      Dumitru Florina

      Consilier Local Brănești

      Geală Ramona

      Geală Ramona

      Consilier Local Brănești

      Radu Elena

      Radu Elena

      Consilier Local Brănești

      Comuna Brezoaiele

      Grigore Niculae

      Grigore Niculae

      Consilier Local Brezoaiele

      Stan Șerban

      Stan Șerban

      Consilier Local Brezoaiele

      Niculae Silviu

      Niculae Silviu

      Consilier Local Brezoaiele

      Tănase Niculae

      Tănase Niculae

      Consilier Local Brezoaiele

      Comuna Buciumeni

      Dumitru Dragoș Sorin

      Dumitru Dragoș Sorin

      Consilier Local Buciumeni

      Enescu Ion

      Enescu Ion

      Consilier Local Buciumeni

      Comuna Bucșani

      Dinu Constantin

      Dinu Constantin

      Consilier Local Bucșani

      Miriță Ion

      Miriță Ion

      Consilier Local Bucșani

      Toma Sorina Ileana

      Toma Sorina Ileana

      Consilier Local Bucșani

      Vișan Valeriu

      Vișan Valeriu

      Consilier Local Bucșani

      Mihai Ionuț Valentin

      Mihai Ionuț Valentin

      Consilier Local Bucșani

      Stoica Ionuț Mihai

      Stoica Ionuț Mihai

      Consilier Local Bucșani

      Trandafir Marian

      Trandafir Marian

      Consilier Local Bucșani

      Comuna Butimanu

      Andronache Adrian

      Andronache Adrian

      Consilier Local Butimanu

      Dumitrache Florian

      Dumitrache Florian

      Consilier Local Butimanu

      Grecu Ninel

      Grecu Ninel

      Consilier Local Butimanu

      Cucu Nicu

      Cucu Nicu

      Consilier Local Butimanu

      Dumitru Doru

      Dumitru Doru

      Consilier Local Butimanu

      Păun Marian

      Păun Marian

      Consilier Local Butimanu

      Comuna Cândești

      Antofie Victor

      Antofie Victor

      Consilier Local Cândești

      Gheorman Tiberiu

      Gheorman Tiberiu

      Consilier Local Cândești

      Gheorghe Liviu

      Gheorghe Liviu

      Consilier Local Cândești

      Stan Otilia

      Stan Otilia

      Consilier Local Cândești

      Comuna Ciocănești

      Constantin Alecu

      Constantin Alecu

      Consilier Local Ciocănești

      Dincă Dumitru

      Dincă Dumitru

      Consilier Local Ciocănești

      Cristea Ion

      Cristea Ion

      Consilier Local Ciocănești

      Păun Ion

      Păun Ion

      Consilier Local Ciocănești

      Comuna Cobia

      Militaru Marin Constantin

      Militaru Marin Constantin

      Consilier Local Cobia

      Stoica Alin

      Stoica Alin

      Consilier Local Cobia

      Niță Valentin

      Niță Valentin

      Consilier Local Cobia

      Comuna Cojasca

      Bamboi Marcel

      Bamboi Marcel

      Consilier Local Cojasca

      Meltiade Petre

      Meltiade Petre

      Consilier Local Cojasca

      Obrete Nicolae

      Obrete Nicolae

      Consilier Local Cojasca

      Leanca Ion

      Leanca Ion

      Consilier Local Cojasca

      Micu Nicolae

      Micu Nicolae

      Consilier Local Cojasca

      Prunescu Mihaela

      Prunescu Mihaela

      Consilier Local Cojasca

      Comuna Comișani

      Căzăceanu Florian

      Căzăceanu Florian

      Consilier Local Comișani

      Duță Marian

      Duță Marian

      Consilier Local Comișani

      Comuna Corbii Mari

      Anghel Constantin

      Anghel Constantin

      Consilier Local Corbii Mari

      Dorobanțu Tudor

      Dorobanțu Tudor

      Consilier Local Corbii Mari

      Miloși Ionel

      Miloși Ionel

      Consilier Local Corbii Mari

      Albu Marin

      Albu Marin

      Consilier Local Corbii Mari

      Gheorghe Adrian

      Gheorghe Adrian

      Consilier Local Corbii Mari

      Roman Adrian

      Roman Adrian

      Consilier Local Corbii Mari

      Comuna Cornățelu

      Tache Liviu

      Tache Liviu

      Consilier Local Cornățelu

      Comuna Cornești

      Burlacu Ion

      Burlacu Ion

      Consilier Local Cornești

      Ioniță Gheorghe

      Ioniță Gheorghe

      Consilier Local Cornești

      Nae Ion

      Nae Ion

      Consilier Local Cornești

      Stan Ciprian

      Stan Ciprian

      Consilier Local Cornești

      Dan Victor

      Dan Victor

      Consilier Local Cornești

      Luca Nicolae

      Luca Nicolae

      Consilier Local Cornești

      Puțaru Marian

      Puțaru Marian

      Consilier Local Cornești

      Comuna Crângurile

      Anghel Gică

      Anghel Gică

      Consilier Local Crângurile

      Dinulescu Ilie

      Dinulescu Ilie

      Consilier Local Crângurile

      Răduță Aurora

      Răduță Aurora

      Consilier Local Crângurile

      Cristea Ioana

      Cristea Ioana

      Consilier Local Crângurile

      Protopopescu Victor Costinel

      Protopopescu Victor Costinel

      Consilier Local Crângurile

      Văleanu Ilie

      Văleanu Ilie

      Consilier Local Crângurile

      Comuna Crevedia

      Bănică Ion

      Bănică Ion

      Consilier Local Crevedia

      Pană Ion

      Pană Ion

      Consilier Local Crevedia

      Gulianu Costel

      Gulianu Costel

      Consilier Local Crevedia

      Comuna Dărmănești

      Cătănescu Ana

      Cătănescu Ana

      Consilier Local Dărmănești

      Leca Constantin

      Leca Constantin

      Consilier Local Dărmănești

      Stoica Florin

      Stoica Florin

      Consilier Local Dărmănești

      Drăghici Vasile

      Drăghici Vasile

      Consilier Local Dărmănești

      Petre Ion

      Petre Ion

      Consilier Local Dărmănești

      Vlăsceanu Elena

      Vlăsceanu Elena

      Consilier Local Dărmănești

      Comuna Dobra

      Matei Constantin

      Matei Constantin

      Consilier Local Dobra

      Niculae Ilie

      Niculae Ilie

      Consilier Local Dobra

      Mihai Gheorghe

      Mihai Gheorghe

      Consilier Local Dobra

      Stroe Ana Adela

      Stroe Ana Adela

      Consilier Local Dobra

      Comuna Doicești

      Dumitru Petre

      Dumitru Petre

      Consilier Local Doicești

      Stan Gheorghe Valentin

      Stan Gheorghe Valentin

      Consilier Local Doicești

      Oprea Stelian

      Oprea Stelian

      Consilier Local Doicești

      Comuna Dragodana

      David Gheorghe

      David Gheorghe

      Consilier Local Dragodana

      Stan Ion

      Stan Ion

      Consilier Local Dragodana

      Popa Gheorghe

      Popa Gheorghe

      Consilier Local Dragodana

      Voinescu Marin

      Voinescu Marin

      Consilier Local Dragodana

      Comuna Dragomirești

      Andreiana Mircea

      Andreiana Mircea

      Consilier Local Dragomirești

      Palaș Valerică

      Palaș Valerică

      Consilier Local Dragomirești

      Cruceru Adrian

      Cruceru Adrian

      Consilier Local Dragomirești

      Comuna Finta

      Călin Cristina

      Călin Cristina

      Consilier Local Finta

      Mitroi Gheorghe

      Mitroi Gheorghe

      Consilier Local Finta

      Roman Constantin

      Roman Constantin

      Consilier Local Finta

      Tîrșoreanu Matilda

      Tîrșoreanu Matilda

      Consilier Local Finta

      Ioniță Niculae

      Ioniță Niculae

      Consilier Local Finta

      Pănescu Ion

      Pănescu Ion

      Consilier Local Finta

      Simion Gheorghe

      Simion Gheorghe

      Consilier Local Finta

      Vintilă Constantin

      Vintilă Constantin

      Consilier Local Finta

      Comuna Glodeni

      Onicescu Gheorghe

      Onicescu Gheorghe

      Consilier Local Glodeni

        Prundaru Valeriu

        Prundaru Valeriu

        Consilier Local Glodeni

        Tabacu Cornel

        Tabacu Cornel

        Consilier Local Glodeni

        Pătru Gheorghe

        Pătru Gheorghe

        Consilier Local Glodeni

        Stoica Liviu

        Stoica Liviu

        Consilier Local Glodeni

        Udroiu Nicolae

        Udroiu Nicolae

        Consilier Local Glodeni

        Comuna Gura Foii

        Ciureanu Aurel

        Ciureanu Aurel

        Consilier Local Gura Foii

        Lixandru Marin

        Lixandru Marin

        Consilier Local Gura Foii

        Sandu Aurelia

        Sandu Aurelia

        Consilier Local Gura Foii

        Dumitrescu Stelian

        Dumitrescu Stelian

        Consilier Local Gura Foii

        Neagu Marin

        Neagu Marin

        Consilier Local Gura Foii

        Comuna Gura Ocniței

        Niță Mihai

        Niță Mihai

        Consilier Local Gura Ocniței

        Stănescu Paraschiva

        Stănescu Paraschiva

        Consilier Local Gura Ocniței

        Sava Robertino

        Sava Robertino

        Consilier Local Gura Ocniței

        Comuna Gura Șuții

        Pascale Petrișor

        Pascale Petrișor

        Consilier Local Gura Șuții

        Toma Robert Cosmin

        Toma Robert Cosmin

        Consilier Local Gura Șuții

        Țugui Vasile

        Țugui Vasile

        Consilier Local Gura Șuții

        Petre Nicolae

        Petre Nicolae

        Consilier Local Gura Șuții

        Tudor Vasile

        Tudor Vasile

        Consilier Local Gura Șuții

        Comuna Hulubești

        Ionescu Ion

        Ionescu Ion

        Consilier Local Hulubești

        Nenișanu Robert

        Nenișanu Robert

        Consilier Local Hulubești

        Mihai Viorel

        Mihai Viorel

        Consilier Local Hulubești

        Petre Ion

        Petre Ion

        Consilier Local Hulubești

          Comuna I L Caragiale

          Bucur Marin

          Bucur Marin

          Consilier Local I L Caragiale

          Iliescu Georgel

          Iliescu Georgel

          Consilier Local I L Caragiale

          Paise Marius

          Paise Marius

          Consilier Local I L Caragiale

          Florescu Marin

          Florescu Marin

          Consilier Local I L Caragiale

          Micuță Costel

          Micuță Costel

          Consilier Local I L Caragiale

          Comuna Iedera

          Ciocoiu Ioan

          Ciocoiu Ioan

          Consilier Local Iedera

          Tudor Ion Marius

          Tudor Ion Marius

          Consilier Local Iedera

          Stoica Cristian

          Stoica Cristian

          Consilier Local Iedera

          Comuna Lucieni

          Alexe Mihail

          Alexe Mihail

          Consilier Local Lucieni

          Dobre Constantin

          Dobre Constantin

          Consilier Local Lucieni

          Ioniță Constantin

          Ioniță Constantin

          Consilier Local Lucieni

          Călinescu Gheorghe

          Călinescu Gheorghe

          Consilier Local Lucieni

          Drăgoi Marinică

          Drăgoi Marinică

          Consilier Local Lucieni

          Comuna Ludești

          Cristea Eugen

          Cristea Eugen

          Consilier Local Ludești

          Nițescu Ovidiu

          Nițescu Ovidiu

          Consilier Local Ludești

          Matei Nicolae Viorel

          Matei Nicolae Viorel

          Consilier Local Ludești

          Comuna Lungulețu

          Crăciun Nicolae

          Crăciun Nicolae

          Consilier Local Lungulețu

          Petrescu Ion

          Petrescu Ion

          Consilier Local Lungulețu

          Stanciu Bogdan

          Stanciu Bogdan

          Consilier Local Lungulețu

          Matei Sorin

          Matei Sorin

          Consilier Local Lungulețu

          Popa Mircea

          Popa Mircea

          Consilier Local Lungulețu

          Comuna Malu cu Flori

          Marinescu Constantin

          Marinescu Constantin

          Consilier Local Malu cu Flori

          Procopie Toma

          Procopie Toma

          Consilier Local Malu cu Flori

          Necula Ion

          Necula Ion

          Consilier Local Malu cu Flori

          Ristea Dumitru-Leonard

          Ristea Dumitru-Leonard

          Consilier Local Malu cu Flori

          Comuna Mănești

          Drăgoi Romică

          Drăgoi Romică

          Consilier Local Mănești

          Stoian Gheorghe

          Stoian Gheorghe

          Consilier Local Mănești

          Comuna Mătăsaru

          Badea Liviu

          Badea Liviu

          Consilier Local Mătăsaru

          Mihaiu Marian

          Mihaiu Marian

          Consilier Local Mătăsaru

          Stoean Titi

          Stoean Titi

          Consilier Local Mătăsaru

          Dinu Nicolae

          Dinu Nicolae

          Consilier Local Mătăsaru

          Petre Marian

          Petre Marian

          Consilier Local Mătăsaru

          Comuna Mogoșani

          Anghel Alexandru Vîntu

          Anghel Alexandru Vîntu

          Consilier Local Mogoșani

          Marcu Marian

          Marcu Marian

          Consilier Local Mogoșani

          Marin Virgil

          Marin Virgil

          Consilier Local Mogoșani

          Tudor Iulian

          Tudor Iulian

          Consilier Local Mogoșani

          Ioniță George

          Ioniță George

          Consilier Local Mogoșani

          Marin Ionel

          Marin Ionel

          Consilier Local Mogoșani

          Stancu Florin

          Stancu Florin

          Consilier Local Mogoșani

          Comuna Moroieni

          Ciorobea Ion

          Ciorobea Ion

          Consilier Local Moroieni

          Popa Oana

          Popa Oana

          Consilier Local Moroieni

          Iordan Constantin

          Iordan Constantin

          Consilier Local Moroieni

          Comuna Morteni

          Manea Ion Viorel

          Manea Ion Viorel

          Consilier Local Morteni

          Sandu Viorica

          Sandu Viorica

          Consilier Local Morteni

          Mihăilă Gheorghe

          Mihăilă Gheorghe

          Consilier Local Morteni

          Comuna Moțăieni

          Andreoiu Adelin

          Andreoiu Adelin

          Consilier Local Moțăieni

          Bănuță Bogdan

          Bănuță Bogdan

          Consilier Local Moțăieni

          Ilie Eduard

          Ilie Eduard

          Consilier Local Moțăieni

          Udroiu Constantin

          Udroiu Constantin

          Consilier Local Moțăieni

          Andreoiu Constantin

          Andreoiu Constantin

          Consilier Local Moțăieni

          Enache Gheorghe

          Enache Gheorghe

          Consilier Local Moțăieni

          Țuțuianu Maria

          Țuțuianu Maria

          Consilier Local Moțăieni

          Comuna Niculești

          Brâncoveanu Gheorghe

          Brâncoveanu Gheorghe

          Consilier Local Niculești

          Fieraru Leonard-Gilbert

          Fieraru Leonard-Gilbert

          Consilier Local Niculești

          Stanciu Cătălin Florin

          Stanciu Cătălin Florin

          Consilier Local Niculești

          Fărâmiță Ștefan

          Fărâmiță Ștefan

          Consilier Local Niculești

          Sbârcea Nicolae

          Sbârcea Nicolae

          Consilier Local Niculești

          Comuna Nucet

          Matei Daniela

          Matei Daniela

          Consilier Local Nucet

          Stoica Sultana

          Stoica Sultana

          Consilier Local Nucet

          Comuna Ocnița

          Chivu Ion

          Chivu Ion

          Consilier Local Ocnița

            Cristea Daniel

            Cristea Daniel

            Consilier Local Ocnița

              Cismaru Viorel

              Cismaru Viorel

              Consilier Local Ocnița

              Stoica Gheorghe

              Stoica Gheorghe

              Consilier Local Ocnița

                Comuna Odobești

                Marinescu Elena Doina

                Marinescu Elena Doina

                Consilier Local Odobești

                Radu Marian Petruț

                Radu Marian Petruț

                Consilier Local Odobești

                Comuna Perșinari

                Bănulescu Dan

                Bănulescu Dan

                Consilier Local Perșinari

                Curtașu Nicolae

                Curtașu Nicolae

                Consilier Local Perșinari

                Curtașu Cornel

                Curtașu Cornel

                Consilier Local Perșinari

                Drăgoi Valentin Mihai

                Drăgoi Valentin Mihai

                Consilier Local Perșinari

                Comuna Petrești

                Ban Constantin

                Ban Constantin

                Consilier Local Petrești

                Drăguț Cătălin Mugurel

                Drăguț Cătălin Mugurel

                Consilier Local Petrești

                Georgescu Gheorghe

                Georgescu Gheorghe

                Consilier Local Petrești

                Mihai Gheorghe

                Mihai Gheorghe

                Consilier Local Petrești

                Rotaru Ion Cătălin

                Rotaru Ion Cătălin

                Consilier Local Petrești

                Stănculeanu Marian

                Stănculeanu Marian

                Consilier Local Petrești

                Constantin Nicolae

                Constantin Nicolae

                Consilier Local Petrești

                Ene Nicu

                Ene Nicu

                Consilier Local Petrești

                Ilie Dumitru

                Ilie Dumitru

                Consilier Local Petrești

                Mocăiță Mariana

                Mocăiță Mariana

                Consilier Local Petrești

                Stănculeanu Lucian

                Stănculeanu Lucian

                Consilier Local Petrești

                Comuna Pietrari

                Ciucioiu Petre Sorin

                Ciucioiu Petre Sorin

                Consilier Local Pietrari

                Coman Cornel

                Coman Cornel

                Consilier Local Pietrari

                Cocâlea Mariana

                Cocâlea Mariana

                Consilier Local Pietrari

                Nedelcioiu Mihai

                Nedelcioiu Mihai

                Consilier Local Pietrari

                Comuna Pietroșița

                Despa Ion

                Despa Ion

                Consilier Local Pietroșița

                Opincă Ion

                Opincă Ion

                Consilier Local Pietroșița

                Jibotean Cătălin

                Jibotean Cătălin

                Consilier Local Pietroșița

                Tăbârcă Elena

                Tăbârcă Elena

                Consilier Local Pietroșița

                Comuna Poiana

                Vasile Radu

                Vasile Radu

                Consilier Local Poiana

                Comuna Potlogi

                Bădescu Nicolae

                Bădescu Nicolae

                Consilier Local Potlogi

                Vasile Valentina

                Vasile Valentina

                Consilier Local Potlogi

                Bran Tudor

                Bran Tudor

                Consilier Local Potlogi

                Comuna Produlești

                Alexandru Sergiu

                Alexandru Sergiu

                Consilier Local Produlești

                Stoica Victoria

                Stoica Victoria

                Consilier Local Produlești

                Ștefan Emil

                Ștefan Emil

                Consilier Local Produlești

                Comuna Pucheni

                Preda Ionel

                Preda Ionel

                Consilier Local Pucheni

                Țuțuianu Spiridon

                Țuțuianu Spiridon

                Consilier Local Pucheni

                Țigăieru Adrian

                Țigăieru Adrian

                Consilier Local Pucheni

                Comuna Raciu

                Burtescu Aurică

                Burtescu Aurică

                Consilier Local Raciu

                Năstase Dumitru

                Năstase Dumitru

                Consilier Local Raciu

                Drăgan Gheorghe

                Drăgan Gheorghe

                Consilier Local Raciu

                Nicolae Ilie

                Nicolae Ilie

                Consilier Local Raciu

                Comuna Răscăeți

                Mușat Silviu

                Mușat Silviu

                Consilier Local Răscăieți

                Comuna Răzvad

                Duțulescu Constantin

                Duțulescu Constantin

                Consilier Local Răzvad

                Vlad Ion

                Vlad Ion

                Consilier Local Răzvad

                Comuna Râu Alb

                Cernea Adrian

                Cernea Adrian

                Consilier Local Râu Alb

                  Neagu Gheorghe

                  Neagu Gheorghe

                  Consilier Local Râu Alb

                  Coman Petre

                  Coman Petre

                  Consilier Local Râu Alb

                    Comuna Runcu

                    Mihăilă Tudor

                    Mihăilă Tudor

                    Consilier Local Runcu

                    Teodorescu Iosif Iulică

                    Teodorescu Iosif Iulică

                    Consilier Local Runcu

                    Comuna Sălcioara

                    Albu Ion

                    Albu Ion

                    Consilier Local Sălcioara

                    Ilie Mihai

                    Ilie Mihai

                    Consilier Local Sălcioara

                    Grigorescu Constantin

                    Grigorescu Constantin

                    Consilier Local Sălcioara

                    Ștefan Mariana Georgiana

                    Ștefan Mariana Georgiana

                    Consilier Local Sălcioara

                    Comuna Slobozia Moară

                    Sanda Costin

                    Sanda Costin

                    Consilier Local Slobozia Moară

                    Comuna Șelaru

                    Petrică Constantin

                    Petrică Constantin

                    Consilier Local Șelaru

                    Vlase Gigel

                    Vlase Gigel

                    Consilier Local Șelaru

                    Stroie Gheorghe

                    Stroie Gheorghe

                    Consilier Local Șelaru

                    Comuna Șotânga

                    Negrea Vasile

                    Negrea Vasile

                    Consilier Local Șotânga

                    Teleașă Dumitru

                    Teleașă Dumitru

                    Consilier Local Șotânga

                    Comuna Tărtășești

                    Bădiță Gheorghiță

                    Bădiță Gheorghiță

                    Consilier Local Tărtășești

                    Ionescu Constantin

                    Ionescu Constantin

                    Consilier Local Tărtășești

                    Ciobanu Ion

                    Ciobanu Ion

                    Consilier Local Tărtășești

                    Lixandru Gavril

                    Lixandru Gavril

                    Consilier Local Tărtășești

                    Comuna Tătărani

                    Didă Sorin

                    Didă Sorin

                    Consilier Local Tătărani

                      Paraschiva Petre

                      Paraschiva Petre

                      Consilier Local Tătărani

                      Ștefan Victor

                      Ștefan Victor

                      Consilier Local Tătărani

                        Iordache Nicolae

                        Iordache Nicolae

                        Consilier Local Tătărani

                        Stănescu Constantin

                        Stănescu Constantin

                        Consilier Local Tătărani

                        Comuna Uliești

                        Diaconu Mihai

                        Diaconu Mihai

                        Consilier Local Uliești

                        Dumitru Marin

                        Dumitru Marin

                        Consilier Local Uliești

                        Stancu Adrian Cosmin

                        Stancu Adrian Cosmin

                        Consilier Local Uliești

                        Dincă Mariana

                        Dincă Mariana

                        Consilier Local Uliești

                        Florea Pavel

                        Florea Pavel

                        Consilier Local Uliești

                        Vintilă Ion Aurelian

                        Vintilă Ion Aurelian

                        Consilier Local Uliești

                        Comuna Ulmi

                        Banu Stelian

                        Banu Stelian

                        Consilier Local Ulmi

                        Popescu Mihael Săndel

                        Popescu Mihael Săndel

                        Consilier Local Ulmi

                        Stoica Marian

                        Stoica Marian

                        Consilier Local Ulmi

                        Popa Răzvan Adrian

                        Popa Răzvan Adrian

                        Consilier Local Ulmi

                        Popescu Florin

                        Popescu Florin

                        Consilier Local Ulmi

                        Comuna Valea Lungă

                        Chivu Mihai

                        Chivu Mihai

                        Consilier Local Valea Lungă

                        Vasile Eusebiu

                        Vasile Eusebiu

                        Consilier Local Valea Lungă

                        Comuna Valea Mare

                        Neamțu Constantin

                        Neamțu Constantin

                        Consilier Local Valea Mare

                        Nițescu Cătălin Marian

                        Nițescu Cătălin Marian

                        Consilier Local Valea Mare

                        Comuna Văcărești

                        Drăgoi Marian

                        Drăgoi Marian

                        Consilier Local Văcărești

                        Țigănuș Costică

                        Țigănuș Costică

                        Consilier Local Văcărești

                        Tomescu Ilie

                        Tomescu Ilie

                        Consilier Local Văcărești

                        Comuna Văleni Dâmbovița

                        Cigăran Gheorghe

                        Cigăran Gheorghe

                        Consilier Local Văleni Dâmbovița

                        Ilinca Dorel

                        Ilinca Dorel

                        Consilier Local Văleni Dâmbovița

                        Geantă Gheorghe

                        Geantă Gheorghe

                        Consilier Local Văleni Dâmbovița

                        Tarbă Victor

                        Tarbă Victor

                        Consilier Local Văleni Dâmbovița

                        Comuna Vârfuri

                        Brezeanu Constantin

                        Brezeanu Constantin

                        Consilier Local Vârfuri

                          Niță Carmen Elena

                          Niță Carmen Elena

                          Consilier Local Vârfuri

                          Dobrescu Constantin

                          Dobrescu Constantin

                          Consilier Local Vârfuri

                            Voicu Ion

                            Voicu Ion

                            Consilier Local Vârfuri

                            Comuna Vișina

                            Buibăr Ion

                            Buibăr Ion

                            Consilier Local Vișina

                            Ilie Georgel

                            Ilie Georgel

                            Consilier Local Vișina

                            Nuță Gabriel

                            Nuță Gabriel

                            Consilier Local Vișina

                            Covrig Cristian

                            Covrig Cristian

                            Consilier Local Vișina

                            Matei Costin

                            Matei Costin

                            Consilier Local Vișina

                            Ștefan Mihai Andrei

                            Ștefan Mihai Andrei

                            Consilier Local Vișina

                            Comuna Vișinești

                            Nițescu Marian

                            Nițescu Marian

                            Consilier Local Vișinești

                            Comuna Vlădeni

                            Ceapă Elisabeta

                            Ceapă Elisabeta

                            Consilier Local Vlădeni

                            Oprea Gheorghe

                            Oprea Gheorghe

                            Consilier Local Vlădeni

                            Dinu Ion

                            Dinu Ion

                            Consilier Local Vlădeni

                            Stroe Gheorghiță

                            Stroe Gheorghiță

                            Consilier Local Vlădeni

                            Comuna Voinești

                            Călinescu David

                            Călinescu David

                            Consilier Local Voinești

                            Oncescu Aristotel Marius

                            Oncescu Aristotel Marius

                            Consilier Local Voinești

                            Fântâneanu Manuel

                            Fântâneanu Manuel

                            Consilier Local Voinești

                            Comuna Vulcana Băi

                            Bîrlog Mihail

                            Bîrlog Mihail

                            Consilier Local Vulcana Băi

                            Dumitrescu Nadia

                            Dumitrescu Nadia

                            Consilier Local Vulcana Băi

                            Dobrescu Gheorghe

                            Dobrescu Gheorghe

                            Consilier Local Vulcana Băi

                            Comuna Vulcana Pandele

                            Barbu Adrian

                            Barbu Adrian

                            Consilier Local Vulcana Pandele

                              Nicolescu Ion

                              Nicolescu Ion

                              Consilier Local Vulcana Pandele

                              Vlădescu Alexandru

                              Vlădescu Alexandru

                              Consilier Local Vulcana Pandele

                                Constantinoaia Ion

                                Constantinoaia Ion

                                Consilier Local Vulcana Pandele

                                Toma Crestinel

                                Toma Crestinel

                                Consilier Local Vulcana Pandele